O firmie

Dark Gum

ponad 20 lat doświadczenia!

Zapraszamy na wymianę opon. Oferujemy opony letnie, zimowe oraz całoroczne. Zadbamy o Twój samochód od kół po dach. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze wszystkich typów pojazdów w zakresie ogumienia. Nasza firma świadczy usługi związane z wulkanizacją, wymiana opon,  przechowywanie opon, obsługą i naprawą klimatyzacji samochodowych, sprzedażą i naprawą układów wydechowych oraz ekspresowymi naprawami. Świadczymy również drobne usługi mechaniczne. Współpracujemy z uznanymi producentami opon, zarówno tych z grupy premium jak i ekonomicznych (np. Continental, Michelin, Goodyear, Uniroyal, Barum, Bridgestone, Dunlop, Fulda, Pirelli, Dębica, Hankook, Kleber i inni). W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę felg, zarówno stalowych jak i aluminiowych (m.in. ATT, Advanti i inni). Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szeroki asortyment oraz konkurencyjne ceny.

Naszym głównym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów. Nasz warsztat wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia, które w kompleksowy i szybki sposób są w stanie dokonać naprawy związanej z wymiana opon oraz naprawą felg. Nasz zespół stanowi doświadczona kadra wulkanizatorów i mechaników, którzy z zawodem związani są od wielu lat. Chętnie służą oni fachową pomocą i potrafią doradzić w wielu kwestiach.
W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość przy jednoczesnym pełnym profesjonalizmie. Co ważne oferowane przez nas produkty i usługi cechują uczciwe ceny. Dzięki takiemu podejściu posiadamy rzeszę stałych, zadowolonych klientów i ciągle pozyskujemy nowych, którzy doceniają przede wszystkim wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy od tylu lat obdarzają nas zaufaniem i serdecznie zapraszamy wszystkich do naszego warsztatu w Poznaniu, przy ulicy Lechickiej 100.