Tłumiki

Przez lata dopracowaliśmy system szybkich napraw tłumików, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić większość systemów wydechowych dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych pojazdów w ekspresowym tempie. Dzięki sprawdzonej ofercie dostawców możemy zaproponować tłumiki w różnych typach i cenach.

 

Tłumiki Dark-Gum

Układ wydechowy odpowiada za odpowiednie odprowadzanie spalin, prawidłowe wyciszenie silnika i oczyszczanie spalin zgodnie z obowiązującymi normami EURO.

Nieprawidłowa praca wydechu i tłumika może oczywiście spowodować szybkie zainteresowanie się naszym samochodem przez Policję, Straż Miejską czy Inspekcję Transportu Drogowego.

Głównym powodem jaki powinien obchodzić nas przede wszystkim to poważny wpływ na pogorszenie dynamiki jazdy, zwiększenie spalania i skrócenie trwałości silnika.

Czasami zdarzają się również sytuacje gdy nawet niewielki element układu wydechowego jak uszczelka lub złączka wpływa znacząco na prawidłowe działanie samochodu, dlatego zachęcamy aby nie bagatelizować nawet najmniejszych zmian w pracy układu czy tłumika.

Car exhaust silencer. Polishing muffler
W firmie DarkGum dokonujemy sprzedaży, napraw i fachowej wymiany różnych elementów wydechu i tłumika dla samochodów osobowych w zakresie np.: kompletnych układów wydechowych, tłumików końcowych i środkowych, strumienic, rur kolektorowych, rur łączących, uszczelek, i innych elementów. Wszystkie sprzedawane przez nas części posiadają odpowiednie homologacje.